Web Yazılım

İş Yazılımları

Modern iş yaşamının en kritik varlıkları olan; zaman ve parayı maksimum verimlilikte kullanmayı odak noktamıza koyduk. Proje yönetimi, şirket bünyesindeki proje süreçlerinde baştan sona etkin çalışmalar yürütmenize yardımcı olur.

Web Tabanlı İş Yazılımları

Her şirketin kendine özel çalışma disiplini olduğunun farkındayız ve şirketiniz için çözüm üretirken bunu dikkate alıyoruz. Şirket çapında yürütülen tüm işleri online ortama taşıyarak süreçleri hızlı ve etkili kılmayı amaçlıyoruz. Çalışan ekibin yeteneklerine özel yazılımlar ile iş akışlarına dijital dokunuşlar yapıyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İşletmenizin iş akışlarını planlar, geliştirir ve raporlarsınız. Şirket içinde; görevler oluşturabilir, tek bir anayüz üzerinden dilediğiniz kişiler ile ortak çalışmalar yürütebilir ve etkinlikler organize edebilirsiniz. Hatırlatıcı fonksiyon ile hiçbir görevi atlamazsınız.

Bayi Yönetimi

Firmaları, bayilikleri ile ortak paydada buluşturmak üzere pratik çözümler üretiyoruz. İşletmeden işletmeye iletişimi tek bir sistem üzerinden sağlamayı hayal olmaktan kurtarıp zaman ve mekandan bağımsız çalışma alanları sunuyoruz.

Depo Yönetimi

Program üzerinden stok ve sipariş yönetimi sağlayabilir, ambar-şube ve bayiilerinizi izleyebilirsiniz.

Web Tabanlı Muhasebe Programı

Sözleşme ve teklif şablonları ile tüm müşterilerinizi yönetin. İrsaliye, fatura, depo-stok, ürün-hizmet, evrak ve rapor yönetimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fatura şablonlarınızı oluşturarak kolayca çıktı alabilirsiniz.

B2B

Bayileri yönetmek zordur. Teklifler ve sözleşmeler birbirine karışır. Tüm muhasebe süreci de dahil olmak üzere fırsatlar ve müşteri tipleri ile birlikte yorumlanabilir bayii yönetimi Başar' da.

Proje Yönetimi ve Takibi

Projelerinizi yönetmekte zorluk mu çekiyorsunuz? Görev atama ve yönetimini en kolay şekilde yapmak herkesin arzusudur. Görev takibi ve personel yönetimini en kolay şekilde yapmak için hemen bilgi alın.

Genel analiz ve tam destek için bize ulaşın.

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim