Profesyonel

Kurumsal SEO Hizmeti

İşletmenizin potansiyel müşterileri mevcut müşterilere dönüştürmesi adına en hızlı yollarandan biri olan online görünürlüğünü arttımak için profesyonel SEO çalışmaları ile arama motorlarında üst sıralara çıkın.

BAŞLANGIÇ

Site temel optimizasyonlarının yapımı ve 1 aylık taban güçlendirme seo çalışmasını içerir. Düşük rekabetteki kelimelerde belirli düzeyde yükseliş sağlanır.

Detaylı Bilgi Alın

ORTA

Kullanıcıların hareketlerini ve satın alma alışkanlıklarını ölçen, milisaniyeler içinde sonuç üreterek otomatik gelir optimazasyonu platformu.

Detaylı Bilgi Alın

PROFESYONEL

Site temel optimizasyonlarının yapımı, 2 aylık taban güçlendirme ve 1 aylık 4 adet orta düzeyli anahtar kelimede ilk sayfa garantili çalışmayı içerir.

Detaylı Bilgi Alın

ÖZEL

Kelime sınırı olmaksızın tamamen size özel çalışmalar yapılarak ilk sayfaya çıkmanız ve burada korunmanız sağlanır.

Detaylı Bilgi Alın

Karar veremediniz mi? Bilgi alın.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Faydasını nasıl görürüm?

  Seo çalışması yapılmasından sonra, ortalama 2 ile 4 hafta içinde ilk etkiler başlar ve çalışılan kelimeler de ilk sayfaya doğru yükseliş izlenebilir.

  Gizlilik anlaşması yapıyor musunuz?

  Hiçbir zaman müşterilerimizle olan çalışmalar paylaşılması söz konusu olamaz. Ayrıca yapılan çalışmalar sözleşme ile sabittir.

  Adwords kullanıyorum, zararı olur mu?

  Google reklamlarının seoya yararı ve zararı yoktur. Mat cuts tarafından açıklama yapılmıştır.

  SEO çalışması bittikten sonra rakiplerim beni geçti!

  Yerini koruma çalışması bu duruma düşmemek için yapılmaktadır.

  Sitem inanılmaz düşüşe geçti yanlış SEO olabilir mi?

  Yanlış yapılan seo çalışmaları , google kriterlerine uymaz ise küçük veya büyük cezalar alarak çok gerilere düşmeniz olasıdır.

  Web sitemizde değişiklik yapılacak mı?

  Seo için gerekli optimizasyonlar ve gerekiyor ise eklemeler yapılacaktır. Görünümle alakalı bir değişiklik olmayacaktır.

  Sınırsız kelime ile çalışabiliyor musunuz?

  Kelime sayısı açısından ve spam filtresine takılmamak adına başlangıç olarak 4 adet kelime ile çalışması başlanarak sonrasında birçok kelime ile devam edilebilir.

  Yapacağınız çalışmalar risk teşkil ediyor mu?

  Seo çalışmaları profesyonelce yapılması gereken bir iştir. Başar bilişim olarak google son güncellemelerine uygun olarak minumum risk ile seo çalışmaları yapılmaktadır.

  Seçeceğim kelimelerin rekabeti çok yüksek!

  Kelime rekabeti yüksekliği çalışmaların yoğunluğunu ve seo zamanını etkileyen bir durumdur. Bu durumda yüksek bütçe ile seo çalışmalarına başlanarak normal seo zamanı uzatılır.

  Çalışmaları düzenli olarak raporluyor musunuz?

  Düzenli olarak müşterilerimize 10 gün aralıkla çalışma raporu atıyoruz.

  Sizinle çalışmayı bitirdikten sonra site sıralama kaybedecek mi?

  Hiçbir zaman müşterilerimizle olan çalışmalar paylaşılması söz konusu olamaz. Ayrıca yapılan çalışmalar sözleşme ile sabittir.

  1 ayda sitemizi en üstte çıkartabilir misiniz?

  Seo ile ilk sayfaya getirilen kelime yerini kısa sürede kaybetmeyecektir ama zamanla gücünü kaybedecektir. Bu durumda müşterilerimizle kelime yerini koruma anlaşması yapılır.

  Dijital Çözümler

  Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

  Devamını Oku

  Başar Twitter’ Da

  “Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

  @BasarBilisim