Sanal Mağaza Açın

Özel E-Ticaret Yazılımları

Özel E-Ticaret Yazılımları ile kendi sanal mağazanızın sahibi olun. Büyüme odaklı ve her ihtiyaca yönelik esnek davranabilen size özel sistemler üzerinden ilerleyerek ziyaretçi kitlesi edinin. Kullanıcı deneyimini ileri seviyeye taşıyarak site trafiğinizi sürekli kılın.

FARKLI ÇÖZÜMLER

Her işletmenin kendine özel çalışma stili; dolayısıyla farklı ihtiyaçları olacağını unutmayın. Yüzeysel kalıp tasarımlardan uzak durarak; markanız, ürün ve hizmetlerinize özel hazırlanmış çözümleri işletmeniz bünyesine katın.

Bilgi alın

AKILLI E-TİCARET

Kullanıcıların hareketlerini ve satın alma alışkanlıklarını ölçen, milisaniyeler içinde sonuç üreterek otomatik gelir optimazasyonu platformu.

E-Ticaret Veri Madenciliği

MOBİL UYUMLU

İşletmenizin platformlarına online dünyanın güncel gerekliliklerinden mobil uyum yeteneği kazandırın. Müşterilerinize mobil e-ticaret deneyimi yaşatarak marka bağımlılığınızı arttırın.

Mobil Uygulamalar

ENTEGRASYON

Baştan sona iş süreçlerinizi, web ve mobil tüm platformlara “ücretsiz” entegre etme seçeneğine sahip olun.

Sosyal Ağ Uygulamaları

İş Yerini Oluştur

Online dünyanın bizlere sağladığı avantajlar ile işletmenizi kurar kurmaz sipariş almaya başlayın.

Farkınız Tasarımınıza Yansısın

İşletmenizin kapsamlı bir portaldan tek sayfalık mikro siteye kadar tüm ihtiyaçlarına, profesyonel danışman ekibimizden yardım alarak yanıt verin.

Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkın

Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkın. Ürün bazlı SEO, otomatik bloglama gibi özellikleri sayesinde Akıllı SEO ile diğer E-Ticaret sistemlerinden bir adım öne çıkın.

Akıllı Entegrasyon

Web Servis & API altyapısı sayesinde istediğiniz entegrasyonu kolayca yapın. İster ürünlerinizi başka bir siteye verin, isterseniz toptancınızdan otomatik olarak ürünlerini alın.

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim