Hizmetler

Ne Yapıyoruz?

Sahip olduğumuz çok yönlü hizmet anlayışından faydalanarak, işletmenizin ihtiyacı olan her çözümün, tek prensiple tasarlanmasına izin verin ve tüm iş süreçlerinizde bütünlük elde edin.

Kurumsal Yazılım & Şirket İçi Uygulamalar

Kurum içi ve kurum çevresi ile ilgili süreçlere dair, CRM, iş takip, stok, raporlama yazılımları, online programlar, Google Apps ve diğer tüm çözümlerin proje üretimi ve entegrasyonlarında doğru iş ortağımız olun.

Web Uygulamaları

Size özel uygulamalarımızın platform esnekliği ve erişilebilirlik avantajları ile kontrol sizde olsun. Her yerden verilerinize ulaşabilir ve verilerinizi yönetebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

İşletmeniz/kurumunuz için ürettiğimiz kurumsal uygulamalar, CRM projeleri, oyunlar, iş takip programları ve daha birçok özel çözümü her an, her yerden erişilebilir kılarak kesintisiz çalışma sağlayın.

Kurumsal Kimlik

Etkili ve akılda kalıcı markalar üretiyoruz. Tüketiciler, basit, kaliteli ve anlaşılır tasarımlara cevap verirler. Bir markanın nasıl algılandığını ve nasıl yansıtılacağını hedef kitlenize uygun tasarlıyoruz.

Veri Madenciliği

Verilerinizin yapay zeka ortamında işlenmesini sağlayarak, işletmeniz ve geleceği için en verimli sonuçları elde edin.

Dijital Pazarlama

Online dünyanın popüler ilgisini keşfedin ve içerik yönetiminize entegre ederek araştırma sonuçlarının zirvesine yerleşin.

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim