Kurumsal yazılım, web sitesi ve dijital pazarlama alanlarında uzman ekip

merhaba

Başar Bilişim olarak, sürekli büyüyen ve gelişen dinamik uzman ekibimizle 2005’ten beri yazılım sektöründe hizmet veriyoruz. Teknolojinin bize verdiği yetkiye dayanarak, her daim yeni ve güncel kalmaya yatırım yapıyoruz. Sizin geleceğe ulaşmanızın değil, geleceğin size ulaşmasının haber değeri olduğunu biliyor ve bir sonraki adımımızı bu farkındalık ile atıyoruz. Ve işimize duyduğumuz tutkumuz devam ettiği sürece bu küçük ekranlardan dünyayı kurtarabileceğimize inanıyoruz.

BÜTÜNLEŞİK

Tek bir ofisten kaç farklı iş çıkabilir diye düşündük. Öyle ya, işimiz internet olunca bize her yer ofis oldu. Biz de dijital dünyanın sınırsız kapılarını, birlikte çalıştığımız kişi ve kurumlar için açmaya devam ediyoruz. Web & mobil teknolojiler geliştirerek, müşteri ilişkilerini yönetimi sağlayarak, kaynak yönetimi ve veri madenciliği gerçekleştirerek, müşterilerimizi dijital dünyada bilinir ve sevilir kılmaya çalışıyoruz.

ANALİTİK

Bilişim teknolojileri alanındaki tecrübelerimiz ve iş bilgimiz ile oluşturduğumuz Başar Çemberi içerisinde müşterilerimiz için katma değerli projelere imza atıyor, teknolojik yenilik anlamında öncü, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler geliştiriyoruz. Ve tüm bunları müşteri memnuniyetini esas alarak, bireysel yaratıcılığa verdiğimiz öncülük ışığında takım ruhu ile gerçekleştiriyoruz.

ŞEVKLİ

Dijital gerçekliğe inancımız sayesinde hiçbir şeyin imkansız olmadığı kanısına vardık ve bu düşüncenin bizde yarattığı şevk ile ilerliyoruz. Var olanı tekrar etmek yerine; değiştirmek ve hep yeniyi yaratmak için “kendimizle” yarışıyoruz.

ARAŞTIRMACI

Her sektörde sağladığımız hakimiyetten ilham alarak stratejilerimizi geliştiriyoruz. Bir yerlerde daha iyisinin, daha yenisinin ve daha etkilisinin olduğuna inanıyor ve sürekli onu arıyoruz. Karşınıza, sizi daha verimli sonuçlara götürecek sonuçlarla çıkarak birlikte çalışma arzusu yaratmayı amaçlıyoruz. Yıllardır birlikte çalıştığımız müşterilerimiz ise amacımıza ulaştığımızın bir kanıtı.

REKABETÇİ

Bilişim teknolojileri alanındaki çözümlerimizle uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak ve müşterilerimizin vizyonlarını gerçekleştirmelerinde tercih ettiği teknoloji sağlayıcısı olmak vizyonuyla ilerliyoruz. Birlikte çalıştığımız, sektöründe öncü firmalardan aldığımız referanstan, küçük firmaları büyütme gücü buluyoruz.

STRATEJİ

İşlerinizin dijital süreçlerini, birlikte gerçekleştireceğimiz yol haritaları ile büyük resme dönüştürün.

Başar hakkında neler söylendi…

“Detaylı düşünen bir ekip, tasarım ekibi çok profesyonel. Çözümleriyle bize hız kazandırdılar. 2 yıldır tüm projelerimizi Başar Bilişim ile yürütüyoruz.“

“Uyguladıkları iş takip yazılımı sayesinde sorunsuz çalışıyoruz. Mobil uyumu sayesinde tablet üzerinde işlerimize devam ediyoruz. Tüm kullanıcılarımız rahatlıkla kullanması da süper.“

“4 firmamız için Başar ile çalışıyoruz. Zamanında iş teslimi konusunda bizden daha ciddiler. İş bitsin diye bizi bile çalıştırıyorlar.“

“Uyguladıkları iş takip yazılımı sayesinde sorunsuz çalışıyoruz. Mobil uyumu sayesinde tablet üzerinde işlerimize devam ediyoruz. Tüm kullanıcılarımız rahatlıkla kullanması da süper.“

MARKALAR

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim