CMS

Portal Web Uygulamaları

Bilgiyi erişilebilir kılmak temasıyla yola çıktığımız portal web sitelerinde, firmanızın rekabet avantajı yaratması amacına yönelik olarak dev bir iletişim ağı sağlıyoruz. Firma amacınıza uygun olarak; güncel bilginin hem çalışanlar hem de kullanıcılar arasında paylaşılmasına aracı olarak verim artışı sağlıyoruz.

Çok Modüllü Birleşik Sistemler

Portal web sitesi ile firmanız adına kapsamlı bir içerik akışı sağlayabilirsiniz. Sınırsız kategorize edilebilme yeteneği olan portalların özelleştirilebilir fonksiyonu sayesinde, firmanız ile ilgili tüm haber, duyuru, iş akışları, sosyal içerikler, fotoğraf ve video galerileri vb paylaşımlar yapabilirsiniz.

Websiteden Farkı Nedir?

Portal web sitenizde, kullanıcılardan üyelik talep edebilir, firmanızın CRM, e-ticaret gibi diğer varlıkları ile entegre ederek veri akışı sağlayabilirsiniz. Portal üzerinden forumlar oluşturarak kullanıcılar arasında iletişime izin verebilir, çalışanlar için ortak iş geliştirme platformu sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir portalınız sayesinde kullanıcılarınıza kendilerini özel hissettirerek firmanız ile sadakat bağı oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim