Crm Programı

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İnsan ilişkilerinin gücüne inanıyoruz. Bu nedenle, yaptığımız her işin merkezine insanı koyuyoruz. Değerlerinizin teknolojik dünyadaki yansımalarını bizimle görün.

İşler “Kendi” Yolunda

İşletmenizin iş akışlarını planlar, geliştirir ve raporlarsınız.
Şirket içinde; görevler oluşturabilir, tek bir anayüz üzerinden dilediğiniz kişiler ile ortak çalışmalar yürütebilir ve etkinlikler organize edebilirsiniz. Hatırlatıcı fonksiyon ile hiçbir görevi atlamazsınız.

musteri-iliskileri-yonetimi-crm

Akıllı CRM

Entegre CRM ile; çalışan ve şirket içi giderlerin, müşterilere ve diğer iş partnerlerine yapılacak ödemelerin, şirketin mevcut alacaklarının planlamasını ve takibini yapabilirsiniz. Ayrıca gerektiğinde geriye dönük olarak tüm ticari muhasebe geçmişine ulaşabilir, dönemlik raporlar oluşturabilirisiniz.

ofis-disinda-crm

“Ofis Dışındayım” Cümlesini Tarihe Gömdük

Mobil erişim özelliğine sahip olan CRM programı ile stediğiniz her an diledğiniz yerden şirket verilerine erişebilirsiniz. Bu sayede hiçbir iş fırsatını kaçırmaz, potansiyel müşterileri etkilemek için hızlı ve etkili ataklar yapabilirsiniz.

Yapay Zeka ve Veri Madenciliği El Ele

Ofiste kahvenizi yudumlarken CRM’in sizin için çevredeki müşteri ve iş ortaklarının davranışlarını analiz ederek mevcut şirket verileri ile akıllı kombinasyonlar oluşturmasını izleyebilirsiniz. O sizin için doğru zamanda doğru hamleler yaparak yeni müşteriler kazansın, yeni iş fırsatları yakalasın; sizin enerjiniz size kalsın.

Veri Analizi

"Verileriniz harmanlanarak size özel birçok sonuç üretir."

Raporlama

"Gelecek hakkında tahminler alın."

Arzu ettiğiniz CRM Programını bulamıyor musunuz?

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim