Tüm Cihazlarda Çalışan

Mobil Web Sitesi

Yüksek trafiğe sahip website kullanıcılarının, en çok hangi kanalları kullandığını biliyor muydunuz? Biz söyleyelim; mobil kanallar! Websitenizi küçük ekranlara uyumlu hale getirerek daha fazla kişiye erişebilir, websitenizden faydalanma oranlarını arttırabilirsiniz.

Mobil Website Gerekli mi?

Website, portal, blog ve daha fazla firmanıza ait tüm platformları telefon, tablet, akıllı saat vb küçük ekranlar için, uyarlamak yerine, özel olarak tasarlıyoruz. Kullanıcı deneyimini odak noktamıza alarak, gereksiz scroll up/down’lar, sağa-sola kaydırmalar, bozuk butonlar ve kullanıcıyı zorlayan benzer durumlardan arındırarak kullanımı kolay, hızlı ve amaca yönelik mobil siteler yaratıyoruz.

Websiteden Farkı Nedir?

Portal web sitenizde, kullanıcılardan üyelik talep edebilir, firmanızın CRM, e-ticaret gibi diğer varlıkları ile entegre ederek veri akışı sağlayabilirsiniz. Portal üzerinden forumlar oluşturarak kullanıcılar arasında iletişime izin verebilir, çalışanlar için ortak iş geliştirme platformu sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir portalınız sayesinde kullanıcılarınıza kendilerini özel hissettirerek firmanız ile sadakat bağı oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Takipçilerinizin Her An Yanında Olun

Trafikte, asansörde, sıkıcı toplantılarda… Akılda kalan soru işaretlerinde, bir gördüğünü bir daha görmek istediğinde, belki sadece bilgilenmek için… Kısacası hedef kitlenizin size ne zaman nerede ihtiyacı olacağını kestiremediğiniz her anda, mobil web site ile kesintisiz iletişim sağlayın.

Dijital Çözümler

Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

Devamını Oku

Başar Twitter’ Da

“Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

@BasarBilisim