Gelişmiş Öngörülü

Analitik ve Raporlama

Başar, özel geliştirdiği algoritmalar ile iş analizini yeniden tanımlıyor. Geleceğe dönük ihtiyaçlarınızı belirlemede en büyük yardımcınızı yarattık. Yakın geleceğiniz problem olmaktan çıkıyor.
Doğru tahminler ile doğru kararlar alın.

İşinizi öğrenen bilgisayar!

Müşterilerinizi otomatik segmentasyona göre gruplandırıp, tüm süreçleri sizin yerinize takip eden bir sistem hayal edin. Bu süreçler içinde yüzde değerler(veri ambarınızdan çıkan sonuçlara göre) ile gelecek hakkında tahminler alın.

Müşteriyi elde tut

Gelişmiş raporlar ile müşterilerinizi elinizde nasıl tutulacağını ve neler yapmanız gerektiğini öğrenin. Yol göstericiler sayesinde sektörünüz hakkında bilgi alın.

Gelişmiş Raporlama

Raporlama filtrelerini siz belirleyin. Sorguları deneyiminiz ile birleştirin ve sonuca daha hızlı ulaşın.

Zeki Veri Madenciliği

Veri madenciliği büyük miktarda veri içinden gelecekle ilgili tahmin yapmamızı sağlayacak bağıntı ve kuralların bilgisayar programları kullanarak aranmasıdır.

Sepet Analizi

Eğer X malını alanların Y malını da çok yüksek olasılıkla aldıklarını biliyorsanız ve eğer bir müşteri X malını alıyor ama Y malını almıyorsa o potansiyel bir Y müşterisidir.

Gelişmiş Karar Ağaçları

Çok miktarda güvenilir veri ile, çıkarılan kuralların kalitesi öncelikle verinin kalitesine bağlıdır.

Sonuç Almak

Bir veri madenciliği çalışması için öncelikle çok miktarda kaliteli veri gerekir. Amaç bu veri içinde saklı, gelecekle ilgili tahmin yapmakta kullanılabilecek kural ve bağıntıların çıkarılmasıdır.

Daha çok bilgi alın

Aşağıdaki formu kullanarak, bize taleplerinizi bildirebilirsiniz.

  Dijital Çözümler

  Başar, web tasarım, seo hizmetleri, e-ticaret sitesi, mobil uygulamalar, web yazılım, e-ticaret tasarım ve CRM Yazılımı hizmetlerinin tümünü sağlıyor.

  Devamını Oku

  Başar Twitter’ Da

  “Sosyal medya üzerinde bir çok ajansa destek veren Başar, tercihlerimizde bizi hiç yanıltmadı.”

  @BasarBilisim